Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

2016-2017 Ders Yılında Yurtdışında Görevlendirilen Öğretmenler

2016-2017 Ders Yılında Yurtdışında Görevlendirilen Öğretmenler

 

Bakanlıklararası Ortak Kültür Komisyonunca 2016-2017 ders yılında yurtdışında görevlendirilen öğretmenlerimizin görev yerlerini belirten Genel Müdürlüğümüz yazısı İl Millî Eğitim Müdürlüklerine gönderilmiştir.  Asya ve Afrika Ülkelerinde görevlendirilen öğretmenlerin iş ve işlemleri Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir.

Öğretmenlerimizin, yurt dışı görev yazılarını tebellüğ ederek, Genel Müdürlüğümüz internet sayfasının dokümanlar bölümünde yayımlanan "Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenler için Bilgi Notu ile Yurtdışında Görevlendirilecek Öğretmenlerin Vize Formları " nda belirtilen yönergelere göre yurtdışı görevine ilişkin iş ve işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 

 

AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.