Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Bangladeş İlköğretim ve Yaygın Eğitim Bakanının Bakanlığımızı Ziyareti.

21 Haziran 2013 tarihinde Sayın Bakanımız Nabi AVCI, Bangladeş İlköğretim ve Yaygın Eğitim Bakanı Motahar Hossain ve beraberindeki heyeti makamında kabul etmiştir.  Söz konusu görüşmeye Bakanlığımız AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Y. Ziya YEDİYILDIZ da katılmıştır. 
Bangladeş İlköğretim ve Yaygın Eğitim Bakanının Bakanlığımızı Ziyareti.

 

 Bangladeş Bakanı ZiyaretiBangladeş Bakanı ZiyaretiBangladeş Bakanı ZiyaretiBangladeş Bakanı ZiyaretiBangladeş Bakanı ZiyaretiBangladeş Bakanı Ziyareti 

 

 Sayın Bakanımız, Ankara ve İstanbul’da ilkokul ziyaretlerinde de bulunan konuk Bakan Hossain  ve beraberindeki heyeti kabulünde dost ve müttefik Bangladeş Halkının Türk Halkının gönlünde her zaman büyük öneme sahip olduğunun altını çizmiş ve kendileriyle eğitim alanında her türlü işbirliğine açık olduğumuzu dile getirmiştir.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.