Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Bakü Türk Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti.

 Ziyarete,  Başbakan  Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Bakanımız Nabi Avcı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Genel Müdürümüz Ziya Yediyıldız´da iştirak ettiler.
Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Bakü Türk Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti.

Başbakanımız  Sayın  Ahmet Davutoğlu, ana sınıfından liseye kadar eğitim verilen okul binası önünde, öğrenci ve öğretmenler tarafından karşılandı.

Ellerinde Türk ve Azerbaycan bayrakları taşıyan anasınıfı öğrencileriyle bir süre sohbet eden Sayın Başbakanımız, bazı çocukları kucağına alarak sevdi.  

Başbakan Davutoğlu, Azerbaycan’a yaptığı resmi ziyaret vesilesiyle Bakü Türk Anadolu Lisesi´ni ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Gelenekselleşmiş dostluğun ifadesi olarak, Türkiye ve Azerbaycan´da görevi üstlenen bütün liderlerin karşılıklı ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Sayın Başbakanımız, bugün Bakü Türk Anadolu Lisesi´nde çocuklarımız var, kimisi Türkiye´den kimi Azerbaycan´dan, gözlerinde gördüğüm muhabbeti Türk-Azerbaycan dostluğunun gelecekteki garantisi olarak görüyorum dedi.

 

 Azerbaycan ZiyaretiAzerbaycan ZiyaretiAzerbaycan Ziyareti


Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.