Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Fas Krallığı Parlamento ve Sivil Toplumdan Sorumlu Devlet Bakanının Sayın Bakanımız Ömer DİNÇER´i Ziyareti

Başbakan Yardımcımız Sayın Bekir BOZDAĞ´ın davetlisi olarak ülkemizde resmi ziyaretlerde bulunan Fas Krallığı Parlamento ve Sivil Toplumdan Sorumlu Devlet Bakanı El Habib CHOUBANI beraberindeki bir heyetle Sayın Bakanımız Ömer DİNÇER´e  17 Ekim tarihinde bir ziyarette bulunmuştur.
Fas Krallığı Parlamento ve Sivil Toplumdan Sorumlu Devlet Bakanının Sayın Bakanımız Ömer DİNÇER´i Ziyareti

Bu ziyaret esnasında FATİH Projesi hakkında bilgi almış ve Sayın Bakanımızın önerisiyle eğitim alanında işbirliği yapılması hususunda fikir birliğine varılmıştır.

 

Fas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyaretiFas Eğitim Bakanını ziyareti

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.