Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Fransa’da Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de Uğurladık

Yurt içindeki çocuklarımızın eğitiminden sorumlu olduğu kadar yurt dışında bulunan çocuklarımızın kültürel kimliklerini koruyucu, yaşadıkları toplumla uyum içinde olmalarını sağlayıcı ve eğitim düzeylerini yükseltici önlemler almaktan da aynı derecede sorumlu olan Bakanlığımız, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında yurtdışında görevlendirilen ve işlemleri tamamlanan öğretmenlerimizi peyderpey ilgili ülkelere uğurluyor.
Fransa’da Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de Uğurladık

 

Bugün Bakanımız Nabi AVCI, Müsteşarımız Yusuf TEKİN ile AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Y. Ziya YEDİYILDIZ’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen törenle Fransa’ya gidecek 55 öğretmenimizi uğurladık.

Bakanımız Nabi AVCI öncelikle yeni görevleri için öğretmenlerimizi tebrik etti ve devamında onlara çeşitli tavsiyelerde bulunarak sorularını cevapladı. Hepimizin kamunun hizmetkârı olduğunu vurgulayan Bakanımız öğretmenlerimizin bu görevi kendilerinin bireysel gelişimleri için de bir fırsata dönüştürmelerini istedi.

Daha sonra Genel Müdürümüz Y.Ziya YEDİYILDIZ, kendisi de Fransa’da görev yapmış biri olarak deneyimlerini öğretmenlerimizle paylaştı ve onlara görevleriyle ilgili bazı bilgiler verdi. Sözlerine öğretmenlerimize başarılar dileyerek son veren Y. Ziya YEDİYILDIZ, oradaki Eğitim Müşavirliğimiz ve Eğitim Ataşeliklerimiz, Bakanlığımızla sürekli irtibat halinde olmalarını istedi.

 

Fransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de UğurladıkFransada Görev Yapacak Öğretmenlerimizi de Uğurladık

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.