Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜR ÜNSAL'DAN AKSARAY VE KIRŞEHİR'E ZİYARET

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Hasan Ünsal, 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmaları kapsamında Aksaray ve Kırşehir'i ziyaret etti.
GENEL MÜDÜR ÜNSAL'DAN AKSARAY VE KIRŞEHİR'E ZİYARET

Ziyaretin ilkini Aksaray'da gerçekleştiren Genel Müdür Ünsal, Aksaray İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile birlikte öğretmenlerle bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılı hazırlık çalışmalarını değerlendirdi.  

Genel Müdür Ünsal daha sonra Kılıçarslan İlkokulu ile Taptuk Emre Ortaokulunda incelemelerde bulundu.  

Aksaray'daki programının ardından Kırşehir'e geçen Genel Müdür Ünsal, Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ile birlikte Cumhuriyet İlkokulu, Cacabey Ortaokulu, Mucur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesinde görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek 2022-2023 eğitim öğretim yılı çalışmalarını görüştü.  

Genel Müdür Ünsal, okul ziyaretlerinin ardından yapımı devam eden 40 derslikli ve 10 atölyeli Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin inşaatında incelemelerde bulundu.

07-09-202207-09-202207-09-2022

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.