Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanı Gia ABULADZE, Eşi ve Beraberinde 3 Kişilik Heyet Bakanımızı Ziyaret Etti.

Müsteşar Yardımcısı Salih ÇELİK ile Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Y. Ziya YEDİYILDIZ, Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti (AÖC) Millî Eğitim  Bakanı Gia ABULADZE, eşi ve beraberinde 3 kişilik heyeti 06 Ağustos 2012 Pazartesi günü saat 14:00’da Bakanlığımız Tevfik İleri Toplantı Salonunda kabul ettiler.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti  Millî Eğitim  Bakanı Gia ABULADZE, Eşi ve Beraberinde 3 Kişilik Heyet Bakanımızı Ziyaret Etti.

İki ülke heyetleri arasında eğitim alanında gerçekleştirilen görüşmelerde; turizm ve  mesleki eğitim ile bilişim teknolojileri alanında işbirliği, öğretmen eğitimi konusunda program hazırlanması gibi Acara tarafının işbirliği istekleri gündeme getirilmiştir. Ayrıca, Genel Müdürlüğümüzce konuk Bakan ve heyeti için, YÖK, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde Fatih Projesi sunumu ve Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nü içeren tüm gün bir ziyaret programı hazırlanmıştır.

 

gürcistangürcistangürcistangürcistangürcistangürcistangürcistan

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.