Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Irak Eğitim Bakanlığı´dan Bir Heyet Bakanlığımıza Ziyaret Gerçekleştirmişlerdir.

Irak  Eğitim Bakanlığı´ndan 38 kişilik bir heyet, Dünya Bankası Türkiye ve Irak Ofisi Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla 10 Aralık 2012 tarihinde  ülkemize bir inceleme ziyareti gerçekleştirmişlerdir.
Irak Eğitim Bakanlığı´dan  Bir Heyet Bakanlığımıza Ziyaret Gerçekleştirmişlerdir.

 

 

 

Belirtilen ziyaret çerçevesinde Müsteşar Yardımcımız Sayın Salih ÇELİK tarafından Bakanlığımız Eğitim sistemi hakkında genel bir bilgilendirme yapılmasının ardından, Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından FATİH projesi ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) konularında, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından ise Türkiye’deki mesleki eğitim uygulamaları konularında  bilgilendirme sunumları yapılmıştır. Söz Konusu bilgilendirme toplantısına  Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Ziya YEDİYILDIZ ve bakanlığımızdan diğer yetkililer iştirak etmişlerdir.

 

Okul ziyaretleri çerçevesinde, Bahçelievler Nebahat Keskin İlkokulu, Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu, Demetevler İmam Hatip Lisesi, Keçiören Anadolu Lisesi, Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesi ve Yenimahalle Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne ziyaretler yapılmıştır.

 

 Irak heyeti zyaretiIrak heyeti zyaretiIrak heyeti zyareti

Irak heyetiIrak heyetiIrak heyetiIrak heyetiIrak heyetiIrak heyetiIrak heyeti

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.