Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi (SESRIC) tarafından düzenlenen IMEX 2014 Fuarı

 

Dışişleri Bakanlığından alınan ilgi yazıda, İslam İşbirliği Teşkilatına bağlı bir kuruluş olan İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi (SESRIC) tarafından Dünya İslamofobi Kongresi ve Dünya İslam Ticaret Fuarı başlıklı iki ayrı etkinliği içeren IMEX (Islamic Meeting Expo) 2014 Fuarı’nın 11-13 Eylül 2014 tarihlerinde Ankara’da düzenleneceği ifade edilmektedir. 

Kongre’de İslamofobi’nin yasal, politik, sosyolojik boyutları çeşitli disiplinlerden seçkin akademisyenler tarafından tartışılacak olup Kongre farklı ülkelerden gelen akademisyenlerin, uzmanların, aktivistlerin entelektüel bir ağ kurmalarını sağlayacaktır. 

Söz konusu etkinlikler Congresium Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda tertip edilecek olup detaylı bilgilere "www.worldislamophobiacongress.com" internet adresinden ulaşmak mümkündür.

Bahse konu etkinliklere katılmak isteyenlerin “www.worldislamophobiacongress.com/registration/” internet adresinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.