Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Kazakistan’daki Heyetimiz Almatı’da Resmi Temaslarına Devam Ediyor.

Bu sabah Astana’dan Almatı’ya geçen Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ´ın da yer aldığı ve Sayın Müsteşarımız Yusuf TEKIN başkanlığındaki heyetimiz Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi, Avrasya Stratejik Araştırmalar Enstitüsünü ve Yabancı Diller ve Mesleki Kariyer Üniversitesini ziyaret etti.
Kazakistan’daki Heyetimiz Almatı’da Resmi Temaslarına Devam Ediyor.

 

Yabancı Diller ve Mesleki Kariyer Üniversitesi Rektörü, Sayın Müsteşarımız ve heyetine üniversitelerini ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti. Avrasya Stratejik Araştırmalar Enstitüsü Başkanı Doç. Dr. Nevzat ŞİMŞEK de Sayın Müsteşarımız ve heyetini enstitüsünde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN de Enstitü’nün ve üniversitenin başarılı çalışmalarından dolayı Sayın Şimsek’i  ve üniversite Rektörü Prof. Dr. Sabri HİZMETLİ´yi tebrik etti.

 

Ayrıca Heyet Yabancı Diller ve Mesleki Kariyer Üniversitesi tarafından düzenlenen Ana Dil Bayramı kutlamalarına katıldı.

 

Diğer taraftan T.C. Almatı Başkonsolosluğunu ziyaret eden heyetimiz Başkonsolosluk çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

 

Almati ziyaretiAlmati ziyaretiAlmati ziyaretiAlmati Ziyareti

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.