Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Malezyalı Öğrencilerin Ülkemizi Ziyareti

Genel Müdürlüğümüz koordinesinde,  bir proje kapsamında, 31 kişilik Malezyalı öğrenci grubu 02-08 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul ve Bursa illerini kapsayan bir ziyaret gerçekleştirmişlerdir.
Malezyalı Öğrencilerin Ülkemizi Ziyareti

Misafir grup İstanbul ve Bursa’daki okullara ziyaretlerde bulunmuşlar ve Türk öğrenciler ile okul ortamında kaynaşmışlardır. Ayrıca İstanbul’da Topkapı Sarayı ve Ayasofya müzelerine,  Bursa’da  ise Ulu Camii ve Emir Sultan Türbelerine ziyaretler gerçekleştirilmiştir. Dört mevsimin bir arada yaşandığı ülkemize büyük bir heyecanla gelen Malezyalı öğrenciler ilk defa kar görmenin verdiği sevinci Uludağ’da yaşamışlardır.

 

Malezyalı öğrencilerin ziyaretiMalezyalı öğrencilerin ziyaretiMalezyalı öğrencilerin ziyaretiMalezyalı öğrencilerin ziyaretiMalezyalı öğrencilerin ziyaretiMalezyalı öğrencilerin ziyaretiMalezyalı öğrencilerin ziyareti

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.