Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Paris’te bulunan Bakanımız Sayın Nabi Avcı Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Unesco 37. Genel Konferansına Katılımı Çerçevesinde Paris’te bulunan Bakanımız Sayın Nabi Avcı Paris Eğitim Müşavirliğinde Görevli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.
Paris’te bulunan Bakanımız Sayın Nabi Avcı Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

 

  Sayın Bakanımız Nabi Avcı, Fransa´da görev yapan öğretmenler ile Paris Başkonsolosluğu´nda düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Büyükelçi Tahsin Burcuoğlu, Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik, Başkonsolos Turgut Kural, Genel Müdürümüz Ziya Yediyıldız´ın da katıldığı toplantıda, öğretmenlerin sorun, istek ve görüşleri dinlenerek istişare edildi.


Sayın Bakanımız Nabi Avcı , öğretmenlere tatil gününde geldikleri için teşekkür ederek,  öğretmenlerin eğitim müşavirliği hakkındaki sorularını cevaplandırdı. Sayın Bakanımız Nabi Avcı , yurt dışında görev yapan öğretmenlerin sağlık harcamalarınına ilişkin prosedürü azaltan ve ödeme sürelerinin kısaltılmasına yönelik ilgili kurumlarla temasa geçileceğini de ifade etti. Daha sonra Paris´te görev yapan 64 öğretmen, sırasıyla söz alarak görüşlerini dile getirdi.

 

 

Sayın Bakanımız Nabi Avcı Pariste Öğretmenlerle bir araya geldi.Sayın Bakanımız Nabi Avcı Pariste Öğretmenlerle bir araya geldi.Sayın Bakanımız Nabi Avcı Pariste Öğretmenlerle bir araya geldi.Sayın Bakanımız Nabi Avcı Pariste Öğretmenlerle bir araya geldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.