Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Romanya Büyükelçisinin Ziyareti.

Romanya Büyükelçisi Radu ONOFREI yeni görevinden dolayı tebriklerini sunmak üzere Sayın Bakanımız Nabi AVCI´yı 7 Mart 2013 tarihinde makamında ziyaret etti. 
Romanya Büyükelçisinin  Ziyareti.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette eğitim alanında gerçekleştirilecek her türlü işbirliği ve faaliyete katılmak arzusunda olduklarını belirten ONOFREI, iki ülkenin çocuklarına dillerinin yanı sıra kültürlerinin de öğretilmesi gerekliliğinin altını çizdi. Görüşmede, gençlerin donanımlı ve iyi yetiştirilmelerinin bir ülkenin teminatı olduğunu belirten ONOFREI, Türkiye´nin geleceğinin Sayın AVCI sayesinde emin ve sağlam ellerde olduğuna duyduğu inancı sözlerine ekledi.

 

 Sayın Elçi´nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Sayın Bakanımız, Romanya ile pek çok alanda ortak çalışmalar yapılabileceğini ve ONOFREI´ın da katkısıyla Romanya ile güzel ilişkiler inşa edeceklerine duyduğu inancı ifade etti.  

 

 

Romanya Büyükelçisi ziyareti

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.