Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Sayın Bakanımız Nabi AVCI´nın Azerbaycan Ziyareti.

Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Bakanı’nın davetlisi olarak resmi temaslarda bulunmak üzere AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü koordinesinde Bakü’de Bulunan Sayın Bakanımız Nabi Avcı,  Kafkasya Üniversiteler Birliği III. Genel Kurulu “Kafkasya Bölgesinin Geleceğinde Eğitimin Rolü” Genel Kurul Oturumunda bir konuşma gerçekleştirmiştir.
Sayın Bakanımız Nabi AVCI´nın Azerbaycan Ziyareti.

  Kafkas Üniversiteler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri  Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı,  Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Bakanı Sayın Mikayıl Cabbarov ve Sayın Gürcistan Bilim ve Eğitim Bakanı adına Bakan Yardımcısı David Zurabişvili birer konuşma gerçekleştirdiği açılış töreninin ardından Sayın Bakanımız Azerbaycan Eğitim Bakanı Mikayıl Cabbarov ile T.C Bakü Büyükelçisi Alper Coşkun, Bakan Yardımcımız Orhan Erdem, AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Y. Ziya Yediyıldız, Bakan Danışmanları Fatih Dut ve Enes Karaman’ın da aralarında bulunduğu bir heyetle Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı’nda bir görüşme gerçekleştirmiştir.

 

 

AzerbaycanAzerbaycanAzerbaycanAzerbaycan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.