Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Sayın Bakanımızın Azerbaycan Açıköğretim Fakültesini ziyareti.

Bakanımız Fakülte ziyaretinde öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.
Sayın Bakanımızın Azerbaycan Açıköğretim Fakültesini ziyareti.

 

2008 yılında protokolü yapılan ve Azerbaycan´da iki merkezde faaliyet gösteren İktisat, İşletme, Halkla İlişkiler, Turizm ve Ticaret bölümlerine şuan itibari ile 1600 öğrenci kayıtlı bulunmaktadır.

 

Dersler Türkiye´den gelen hocalarla yapılmakta ayrıca her hafta iki farklı öğretim görevlisi Eskişehir’den ders vermek için fakülteye gelmektedir. Gelecek yıl 6 yeni bolum açılması planlanmakta olup, mezun öğrenciler özel sektörde rahatlıkla iş bulma imkânlarına sahip bulunmaktalar. Açık öğretim Fakültesini, 11 farklı Üniversite ile sosyal ve kültürel faaliyetler alanında işbirliği yapmakta.

Azerbaycan Açıköğretim Fakültesi ziyaretiAzerbaycan Açıköğretim Fakültesi ziyaretiAzerbaycan Açıköğretim Fakültesi ziyaretiAzerbaycan Açıköğretim Fakültesi ziyareti

 

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.