Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Türkiye-Sırbistan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 2. Dönem Toplantısı

  Sırbistan Devlet Bakanı  Süleyman UGLJANİN ve Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI’ nın eşbaşkanlığında Ekonomi Bakanlığı´nda yapıldı.  
Türkiye-Sırbistan Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 2. Dönem Toplantısı

Bakan Avcı, toplantıda Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) eş başkanı sıfatıyla yaptığı konuşmasında, mevcut ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesi için önemli fırsatlar yaratacağına inandığını belirterek, iki ülkenin barış, istikrar, ikili ve çok taraflı işbirliğine dayanan ekonomik gelişme gibi ortak hedefleri paylaştığını söyledi.

 Bakan Avcı, ´´İnanıyorum ki gerçekleştirdiğimiz bu toplantı, Türkiye ve Sırbistan arasındaki mevcut ilişkileri güçlendirmekle kalmayıp, gelecekte ticari ve ekonomik ilişkilerimizin daha da geliştirilmesine önemli katkılarda bulunacaktır´´ dedi.

 

 KEK ToplantısıKEK ToplantısıKEK ToplantısıKEK ToplantısıKEK ToplantısıKEK ToplantısıKEK Toplantısı

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.