Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Türkiye´de Öğrenimlerini Başarıyla Tamamlayan Azeybaycanlı Öğrencilerin Mezuniyet Töreni Yapıldı.

Azerbaycan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğinde gerçekleştirilen Azerbaycanlı öğrencilerin mezuniyet törenine Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın Salih ÇELİK ile AB ve Dış İlişkilier Genel Müdürü Sayın Y. Ziya YEDİYILDIZ katılmışlardır.
Türkiye´de Öğrenimlerini Başarıyla Tamamlayan Azeybaycanlı Öğrencilerin Mezuniyet Töreni Yapıldı.

Azerbaycan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğinde gerçekleştirilen Azerbaycanlı öğrencilerin mezuniyet törenine Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Sayın Salih ÇELİK ile AB ve Dış İlişkilier Genel Müdürü Sayın Y. Ziya YEDİYILDIZ katılmışlardır. Sayın ÇELİK konuşmalarının ardından Türkiye´de öğrenimlerini başarıyla tamamlayan Azeybaycanlı öğrencilere tebriklerini sunmuş, mezun öğrenciler de Sayın ÇELİK´in katkıları ve göstermiş olduğu destek dolayısıyla teşekkürlerini iletmişlerdir.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.