Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Türkmenistan Ziyareti

Müsteşarımız Yusuf TEKİN başkanlığında, Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ ve Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Semih AKTEKİN’ den oluşan heyet Türkmenistan’ı ziyaret etti.
Türkmenistan Ziyareti

 

08 Ağustos 2014 tarihinde Aşkabat Türk İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden heyet, öğretmen ve yöneticilerle bir toplantı gerçekleştirerek, okulun ve öğretmenlerin sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmuşlardır. Türkmenistan Eğitim Bakanı Gülşat MAMMEDOV’la bir görüşme gerçekleştirilmiş, Türkmenistan’daki okullarımız ve Türkmenistan´daki vatandaşlarımızın çocuklarının eğitimi ile ilgili yaşanan sorunlar en üst düzeyde dile getirilmiştir.

 

 Türkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan ZiayretiTürkmenistan Ziayreti

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.