Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

UNESCO Sosyal ve Beşeri Bilimlerden Sorumlu Genel Direktör Yardımcılığı Münhal Kadro İlanı

Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan yazıda, UNESCO Sosyal ve Beşeri Bilimlerden Sorumlu Genel Direktör Yardımcılığı pozisyonuna personel alınacağı belirtilmektedir.  Adayların, başvurularını internet ortamında, UNESCO websitesinin Careers sekmesi aracılığıyla yapabilecekleri ve internet erişimi olmayan adayların, istisnai olarak başvurularını aşağıdaki adrese posta yoluyla ulaştırabilecekleri ifade edilmektedir.

Adres: Director,

Bureau of Human Resources Management

UNESCO, 7 Place de Fontenoy 75352 Paris 07-SP, France

Görev Yeri: Paris, Fransa

Son Başvuru Tarihi4 Ekim 2014

Doğrudan Genel Direktörün gözetimi altında çalışacak direktör yardımcısının sorumluluğu Sosyal ve Beşeri Bilimler Sektöründe liderlik yapmak ve bu sektörün orta dönem stratejisi ve 2015 sonrası gündemiyle ilgili stratejik vizyon geliştirmektedir.

Söz konusu kadro için UNESCO’nun görev alanına giren konularda ileri düzey yükseköğretim diploması sahibi olmak, ulusal ve uluslararası düzeyde doğrudan UNESCO’nun Sosyal ve Beşeri Bilimler programıyla ilgili pozisyonlarda üst düzey yöneticilik yapmış olmak gerekmektedir. Aynı zamanda, kurumun çalışma dillerinden olan İngilizce veya Fransızca dillerini bilmek ve ayrıca ikinci bir çalışma dilini bilmek tercih sebebidir.

Duyuruda ayrıca, başvuru için resmî UNESCO özgeçmiş formatında detaylı özgeçmiş talep edilmektedir. Özgeçmişte doğum yeri ve tarihi, uyruğu, cinsiyeti, üniversite eğitimi, iş deneyimi, uzmanlık alanı, yayınları, bildiği diller ve konuşma, yazma, anlama dereceleri, referans olabilecek kişilerin isimleri gibi bilgilerin yer alması gerekmektedir.

Sosyal ve Beşeri Bilimlerden Sorumlu Genel Direktör Yardımcılığı kadrosu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.