Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Unesco Türkiye Milli Komisyonu ve Bakanlığımız İşbirliği ile Unesco Herkes İçin Eğitim Raporları Değerlendirme Çalıştayı Yapıldı.

Çalıştay, 01 Kasım 2012 tarihinde Ankara Dedeman Otelinde gerçekleştirildi.  Bu çalıştay ile UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, Herkes İçin Eğitim konusunun ve EFA (HİE) raporlarının önemine binaen, Herkes İçin Eğitim Küresel İzleme Raporlarının ve Türkiye ile ilgili verilerin değerlendirilmesi ve ülkemizin eğitim konusundaki yönetici ve uzmanlarını bir araya getirmeyi hedeflemiştir.
Unesco Türkiye Milli Komisyonu ve Bakanlığımız İşbirliği ile  Unesco Herkes İçin Eğitim Raporları Değerlendirme Çalıştayı  Yapıldı.

Çalıştayda, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Sayın Prof. Dr. Nabi AVCI, Bakanlığımızdan Müşteşar Yardımcısı Sayın Salih ÇELİK,  AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sayın Y. Ziya YEDİYILDIZ, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Doç.Dr.Mustafa Kemal BİÇERLİ ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Sayın Öcal OĞUZ başta olmak üzere çok sayıda Akademisyen ve Bakanlığımız temsilcileri katılmış ve  sunumları ile katkı sağlamışlardır.

  

UnescoUnesco

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.