Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Yurt Dışında Görev Yapan Öğretmenlere Yönelik 5. Türkçe Öğretim Semineri Başladı.

İki hafta sürecek olan Yurt Dışında Görev Yapan Öğretmenlere Yönelik 5. Türkçe Öğretim Seminerinin açılış töreni Genel Müdürümüz Y. Ziya Yediyıldız ve Anadolu Üniversitesi Rektörü  Prof.Dr. Davut Aydın´ın yaptıkları açılış konuşmalarıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesinde gerçekleştirildi. 
Yurt Dışında Görev Yapan Öğretmenlere Yönelik 5. Türkçe Öğretim Semineri Başladı.

 

Konuşmasına Avusturalya´dan Norveç’e kadar dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara, yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkçe ve Türk Kültürü Öğretiminde gösterdikleri çabanın ne denli kıymetli olduğu vurgusuyla başlayan Genel Müdürümüz, bu yıl beşincisi düzenlenen Türkçe Öğretim Seminerinin her yıl katılımcıların ilgi ve istekleri doğrultusunda yenilenerek devam edeceğini belirtti. Amaçlarının hangi ülkede yaşıyor olursa olsun, dünyanın her hangi bir  ucunda bir araya gelen iki Türkün, Türkçe konuşarak iletişim kurmaları olduğunun altını çizen Genel Müdürümüz katılımcılara verdikleri emeklerden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı adına teşekkürlerini sundu.

 

 

 

 

Eskişehir Seminer

 

 

 

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.