Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Bağımsızlık için vatan sevgisiyle mücadele eden milletimizin ve şanlı ordumuzun kesin zaferi ile sonuçlanan 30 Ağustos Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin  98'inci yılını kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu güzel vatan uğruna canlarını feda etmiş bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygı ile anıyoruz.

 

We celebrate the 98th anniversary of the August 30 Great Offensive and the Battle of the Commander-in-Chief, resulted in the decisive victory of our nation and our glorious army that fought for independence with the love of the country.

We commemorate the founder of our Republic Gazi Mustafa Kemal Atatürk, and all our martyrs who sacrificed their lives for this beautiful country, with mercy, gratitude and respect.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.