Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

AB Temel Eğitim, Uzmanlık Eğitimi ve Yabancı Dil Eğitimi Programları

Avrupa Birliği Bakanlığı Eğitim ve Kurumsal Yapılanma Başkanlığı koordinasyonu altında Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezinde (ATAUM) 05 Ekim 2015 tarihinde Uluslararası İlişkiler Uzmanlık Programı, Avrupa Birliği Temel Eğitimi, Avrupa Birliği Müzakere ve İletişim Teknikleri Programı, 06 Ekim 2015 tarihinde ise AB Uzmanlık Eğitimi, Kültürlerarası İletişim Teknikleri Kursu ve Jean Monnet Sosyal Politika Modülü Kursları başlayacaktır. Ayrıntılı bilgi için ekleri inceleyiniz.

Ekte verilen bilgiler kapsamında söz konusu programlara başvuruda bulunacakların ilgili formu  eksiksiz  olarak  doldurup  en  geç  4 Eylül 2015  tarihine  kadar  Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi, Cebeci Kampüsü/Ankara adresine gönderilmesi ve programlarla ilgili olabilecek her türlü sorunun ATAUM’a (Tel:3620762/2614–2615, ataumogrisl@ankara.edu.tr) yöneltilmesi müsterhamdır.

 

EKLER

Programlar Hakkında Bilgiler 

- Kursiyer Başvuru  Formu ve Aday Bildirim Formu 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.