Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Avrupa Konseyi Ankara Program Ofisi Başkanı Urse, Genel Müdür Dalkıran'ı Ziyaret Etti

Avrupa Konseyi Ankara Program Ofisi Başkanı Cristian Urse, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu Eyisoy Dalkıran'ı makamında ziyaret etti.
Avrupa Konseyi Ankara Program Ofisi Başkanı Urse, Genel Müdür Dalkıran'ı Ziyaret Etti

Görüşmede, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu Eyisoy Dalkıran, Avrupa Konseyi  Ankara Program Ofisi Başkanı olarak atanan Cristian Urse'ye başarılar dileyerek, eğitim alanında Avrupa Konseyi ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalışmak istediklerini belirtti.

Avrupa Konseyi Ankara Program Ofisi Başkanı Cristian Urse de Türkiye'nin Avrupa Konseyi (AK) ile olan ilişkilerine değindi.

Urse, Türkiye'nin AK'nin kurucu üyelerinden  ve AK'nin Kuruluşunu şekillerinden temel dokümanların hazırlayıcılarından olduğunu hatırlatarak, Ankara Program Ofisi olarak işbirliği yapma isteklerini ve iradelerini dile getirdi.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet dilekleri ve Genel Müdür Dalkıran'ın hediye takdimi ile sona erdi.

Görüşmeye Avrupa Birliği ve Projeler Koordinasyon Daire Başkanı Zeynep Öçgüder ve uzmanlar da katıldı.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.