Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Avrupa Konseyinde A6 Kadrosunda “Üst Düzey Yönetici” Alımı Duyurusu

Avrupa Konseyi (AK) Demokrasi Genel Müdürlüğü (GDII) bünyesinde“Demokratik Vatandaşlık ve Katılım (Eğitim ve Gençlik Politikası) Direktörlüğü görevine, A6 kadrosunda üst düzey yönetici atanacaktır.

Görevlendirilecek üst düzey yöneticinin görevinin özetle, Demokrasi Genel Müdürlüğünün yönetimi altında Demokratik Vatandaşlık ve Katılım Direktörlüğü’ne liderlik etmek ve sözkonusu birimi AK değerleri ve ilgili düzenlemeler çerçevesinde idare etmek olduğu kaydedilmektedir.

Bahse konu pozisyona başvuracak adayların 65 yaşını doldurmamış olması, ilgili alanlarda lisans veya yüksek lisans derecesi ile uluslararası ilişkiler alanında kıdemli bir görev çerçevesinde takım, kaynak ve proje yönetimi de dâhil olmak üzere güçlü bir mesleki deneyim sahibi olmaları beklenmektedir. Adayların ayrıca, AK’nın resmi dillerinden İngilizce veya Fransızcadan birini çok iyi derecede, diğerini ise iyi derecede bilmeleri gerekmektedir.

Başvuruların 03 Ağustos 2015 tarihine kadar AK’ın http://www.coe-recruitment.com/index.aspx?Lang=en adresine doğrudan yapılması gerekmektedir.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.