Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

“Avrupa Uyuşturucuyu Önleme Ödülü 2016” Adlı Yarışma

Avrupa Konseyi Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele İşbirliği Grubu (Pompidou Grubu- PG) tarafından 20 Nisan 2016 tarihi itibariyle başlatılan “Avrupa Uyuşturucuyu Önleme Ödülü 2016” başlıklı yarışma başvuruları 31 Temmuz 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Bahse konu yarışmanın başvuru şartları arasında;

  • Uyuşturucuyu (alkol, tütün, uçucu maddeler, yasadışı uyuşturucular vb.) önleme konusunda en az iki kişi tarafından halen sürdürülen veya yakın zamanda tamamlanmış resmi bir proje ile katılım sağlanması,
  • 25 yaşın altındaki gençlerin dâhil olduğu bir proje olması,

şartları yer almaktadır.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgilere "http://www.coe.int/t/dg3/pompidou/initiatives/ preventionprize/default_EN.asp" adresinden ulaşılabilmektedir. Başvuru yapmak isteyenlerin formu doldurarak pompidou.preventionprize@coe.int adresine e-posta göndermesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.