Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Bakanımız Sayın Nabi Avcı, Türkiye´nin Paris Büyükelçiliği´nde Öğretmenlerle Bir araya Geldi

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı UNESCO´nun 38. Genel Konferansı için Paris´e Gelen Sayın Bakanımız, Grand Palais´te (Büyük Saray) açılan Picasso Sergisi ile Paris Modern Sanatlar Müzesini ziyaret ettikten sonra Türkiye´nin Paris Büyükelçiliği´nde öğretmenlerle bir araya geldi.
Bakanımız Sayın Nabi Avcı, Türkiye´nin Paris Büyükelçiliği´nde Öğretmenlerle Bir araya Geldi

Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ´ın da bulunduğu ziyarette Bakanımız Sayın Nabi AVCI, yurt dışındaki görev yapan Türk öğretmenlerin görev süreleri hakkında yakında düzenleme yapılacağını belirterek, "Buradaki Türk öğretmenlerin görevine hem buradaki çocuklarımız açısından bakıyoruz, döndüklerinde Türkiye´deki çocuklarımızın muhtemel kazanımlarını da hesap ederek süreleri tartıyoruz" dedi.

 

Sayın Bakanımız, Fransa´da görev yapan öğretmenlere resim öğretmeni Cevat Ülger´le ilgili bir anısını paylaşıp öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü şimdiden tebrik etti.

 

FransaFransa

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.