Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Bakanımız Sayın Nabi Avcı ve Genel Müdürümüz Ziya Yediyıldız Brüksel´de gerçekleştirilen “Dijital Çağda Eğitim“ konulu Avrupa Üst Düzey Konferansına katıldılar.

Sayın Bakanımız Fransız Toplumu Valonya-Fransız Toplumu Eğitim, Kültür ve Çocuk Bakanı Joelle Milquet ile ikili görüşme gerçekleştirildi.
Bakanımız Sayın Nabi Avcı ve Genel Müdürümüz Ziya Yediyıldız Brüksel´de gerçekleştirilen  “Dijital Çağda Eğitim“ konulu Avrupa Üst Düzey Konferansına katıldılar.

 

Fransız Toplumu Eğitim Kültür ve Çocuk Bakanı ile Eğitim alanında ikili işbirliğini artırma yönünde karar alınırken Belçika´da görev yapan öğretmenlerimizin vize ve oturum problemleri ele alındı. Bakan Milquet sorunun çözülmesi yönünde her türlü katkıyı vereceklerini beyan ederken, Bakanımız muhatap Bakanı Türkiye´ye davet etti.

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.