Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Çanakkale Türküsünü Seslendirme Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu

Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın çocuklarına yönelik düzenlenen "Çanakkale İçinde Aynalı Çarşı Türküsünü Seslendirme Yarışması"nın sonuçları belli oldu.
Çanakkale Türküsünü Seslendirme Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu

Millî birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirmek, Çanakkale Savaşları hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın 7-18 yaş aralığındaki çocuklarına yönelik düzenlenen yarışmanın sonuçları belli oldu.

 

Sonuçlara göre Fransa'dan Emir Seyrek birinci olurken, Kırgızistan'dan Elif Erten ile Bulgaristan'dan Meral Yusein ikinciliği, Almanya'dan Nida Alan ve İlayda Sak ile İsviçre'den Phyllis Meryem Pfiffner üçüncülüğü paylaşan isimler oldu.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.