Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DAKAF'20)

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin 'Yetenek Her Yerde' sloganıyla desteklediği "Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DAKAF'20)" 5-6 Mart tarihlerinde Erzurum Atatürk Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşti.
Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DAKAF'20)

Bölgedeki üniversitelerde eğitim gören öğrencilerin kariyer planlamasına yön verilmesi amacıyla Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde gerçekleşen fuara üniversite rektörleri, öğretim üyeleri, şirket temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

 

Türkiye'nin değişik sektörlerde hizmet veren önemli kuruluşların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı fuar sayesinde, öğrenciler ile akademisyenler, sektörün öncü isimleriyle bir araya geldi.

 

Fuarda, "Yabancı Hükümet Bursları" hakkında bilgi vermek amacıyla MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce kurulan standa öğrencilerin ilgisi büyük oldu.

 

10-03-202010-03-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.