Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Education USA Eğitim Fuarı

Türkiye Washington Eğitim Müşaviri Salih Çelik, ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen Education USA Eğitim Fuarı'na katıldı.
Education USA Eğitim Fuarı

Fuarın Türkiye masasında Eğitim Müşaviri Salih Çelik'in yanı sıra Müşavirlik personeli Esra Atam ve Fulbright Eğitim Danışmanı Serin Alpokay da hazır bulundu.

 

Fuarda Türkiye masasını ABD Dışişleri Bakanlığı Eğitim ve Kültürel İşler Bürosu'ndan sorumlu Bakan Yardımcısı Marie Royce ve Education USA yetkilileri ziyaret etti.

 

Education USA nedir?

170'ten fazla ülkede 400'den fazla uluslararası öğrenci danışma merkezinin bulunduğu Education USA ağı, ABD'deki akredite yükseköğretim kurumlarında öğrenim görme fırsatları hakkında doğru, kapsamlı ve güncel bilgiler sunarak dünyadaki milyonlarca öğrenciye ABD'de yükseköğretimi teşvik ediyor.

 

Education USA ayrıca kurumsal liderlerin işe alım ve kampüs uluslararasılaştırma hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ABD yükseköğrenim topluluğuna hizmet veriyor.

 

Education USA merkezleri nerelerde bulunuyor?

Education USA merkezleri ABD elçiliklerinde ve konsolosluklarında, Fulbright komisyonlarında, iki uluslu merkezlerde, üniversitelerde ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda bulunuyor.

 

21-08-2019

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.