Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Genel Müdür Dalkıran, Adıge Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanı Kerashev ile Görüştü

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu Eyisoy Dalkıran, Rusya Federasyonu Adıge Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanı Anzaur Kerashev ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.
Genel Müdür Dalkıran, Adıge Cumhuriyeti Eğitim ve Bilim Bakanı Kerashev ile Görüştü

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde gerçekleşen görüşmede eğitim alanındaki iş birliği konuları ele alındı.

 

Görüşmenin ardından birbirlerine hediyelerini takdim eden Genel Müdür Dalkıran ve Adıge Eğitim ve Bilim Bakanı Kerashev ve beraberindeki heyet hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Genel Müdür Dalkıran’a İkili İlişkiler Daire Başkanı Mehmetali Akdağ, Milli Eğitim Uzmanı İdris Çampınar eşlik ederken Adıge Eğitim ve Bilim Bakanı Kerashev’e Maikop Devlet Teknoloji Üniversitesi Rektörü Saida Kuijeva, Adıge Devlet Üniversitesi Rektörü Daud Mamiy, Adıge İnsani Bilimler Enstitüsü Müdürü Adam Tleuj, Adıge Devlet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi Başkanı Susanna Tlehatuk eşlik etti.

 

25-04-201925-04-201925-04-201925-04-2019

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.