Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜR ÜNSAL, OECD İSTANBUL MERKEZİ DİREKTÖRÜ BOUALI İLE BİR ARAYA GELDİ

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Hasan Ünsal, OECD İstanbul Merkezi Direktörü Achraf Bouali ile makamında bir araya geldi.
GENEL MÜDÜR ÜNSAL, OECD İSTANBUL MERKEZİ DİREKTÖRÜ BOUALI İLE BİR ARAYA GELDİ

Milli Eğitim Bakanlığı ile Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Beceriler Merkezi iş birliğinde 1 Aralık 2022 tarihinde İstanbul'da  gerçekleştirilecek "Geleceğe Hazır Bir Mesleki Eğitim ve Öğretim Sistemi İnşa Etmek: Türkiye'de Mesleki Eğitim ve Öğretim Reformlarının Deneyimlerini Öğrenmek" konferansı hazırlık çalışmalarının ele alındığı görüşmeye Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Hasan Ünsal, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener ve ilgili daire başkanları katıldı.  

Genel Müdür Ünsal, 1 Aralık'ta Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer'in de teşrifleriyle gerçekleştirilecek konferansta; OECD ülkeleri ve diğer ülkelerden gelen üst düzey bürokratlar ve sosyal ortaklar için, mesleki eğitim sistemlerini duyarlı, esnek, yenilikçi ve öğrencilerin değişen iş dünyasına geçişini destekleyici politikalara ve uygulamalara ilişkin tecrübe paylaşımı yapılacağını belirtti.

16-11-2022

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.