Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Ziya Yediyıldız Gürcistan’da Görev Yapan Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmenleriyle Batum’da Bir Araya Geldi.

Genel Müdürlüğümüz ve Yunus Emre Enstitüsü İşbirliğinde Batum Başkonsolosluğu bünyesinde  Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmenlerine yönelik “Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretimi” Hizmetiçi Eğitim Semineri gerçekleştirildi
Genel Müdürümüz Ziya Yediyıldız Gürcistan’da Görev Yapan Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmenleriyle Batum’da Bir Araya Geldi.

Açılış konuşmasını Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ´ın  yaptığı Genel Müdürlüğümüz ve Yunus Emre Enstitüsü İşbirliğinde yapılan Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmenlerine yönelik “Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretimi” Hizmetiçi Eğitim Seminerine  T.C. Batum Başkonsolosu Yasin TEMİZKAN, Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Hayati DEVELİ, Yunus Emre Enstitüsü Türkçe Eğitim Merkezi Müdürü Doç Dr. İbrahim GÜLTEKİN ve Tiflis Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Zekeriya GÜLTEKİN katılmışlardır.

 

24-11-201524-11-201524-11-2015

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.