Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ, Irak Eğitim Bakanlığı Türkmen Eğitimi Genel Müdürü Çetin KÖLEMEN ile Bir Araya Geldi.

Bir dizi temasta bulunmak üzere ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştiren Irak Eğitim Bakanlığı Türkmen Eğitimi Genel Müdürü Çetin KÖLEMEN ve beraberindeki heyet Genel Müdürümüz Y. Ziya YEDİYILDIZ ile görüştü. 
Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ, Irak Eğitim Bakanlığı Türkmen Eğitimi Genel Müdürü Çetin KÖLEMEN ile Bir Araya Geldi.

 

Kabullerinden dolayı son derece memnuniyet duyduklarını dile getiren Sayın Çetin KÖLEMEN, eğitim alanında Türkiye’nin desteğinin kendileri için önemli olduğunu ve bu konuda Türkiye’nin tecrübelerinden faydalanmak istediklerini ifade etti.

Genel Müdürümüz Y. Ziya YEDİYILDIZ, Sayın Çetin KÖLEMEN ve beraberinde Irak Eğitim Bakanlığı Genel Müdürlerinden oluşan heyete Bakanlığımızın işleyişi hakkında bilgi vererek Irak Hükümeti ile eğitim alanında işbirliği anlaşması yapmaya ve ilişkilerimizi bu minvalde geliştirmeye hazır olduğumuzu dile getirdi.

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.