Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ, Ortak Değerlendirme Komisyonu Toplantısına Katılmak Üzere Belçika/Brüksel’e Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirmiştir.

  Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ, Uluslararası Anlaşmalar ve Burslar Daire Başkanı Zuhal KARAKOÇ DORA ve Yurt Dışı Teşkilatı Daire Başkanı Ahmet YANDIRMAZ, Ortak Değerlendirme Komisyonu Toplantısına katılmak üzere 20-23 Aralık 2015 tarihleri arasında Belçika/Brüksel’e resmi bir ziyaret gerçekleştirmişlerdir.
Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ,  Ortak Değerlendirme Komisyonu Toplantısına Katılmak Üzere Belçika/Brüksel’e Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirmiştir.

Söz konusu toplantıya Flaman Eğitim Bakanlığı Genel Sekreteri Micheline SCHEYS, Belçika/Flaman tarafını temsilen Flaman Eğitim Bakanlığı İdari İşler Dairesi Başkanı Jeroen BACKS ile Flaman Eğitim Bakanı Hilde CREVİTS’in Danışmanı Rubens PLEES katılmıştır. Çok olumlu bir atmosferde gerçekleşen toplantıda, Flaman tarafı Ocak ayı içerisinde ülkemize davet edilmiştir.

 

22-12-201522-12-2015

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.