Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Heilbronn’da Velilere “Aileiçi İletişim” Semineri Düzenlendi

T.C. Stuttgart Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliğince Eğitim Ataşesi Dr. Ümit Kaptı, Okul-Aile Birlikleri Federasyonu Başkanı Burhan Uzun, Heilbronn Okul-Aile Birliği Başkanı Aydın Ayaz, Türkçe Türk Kültürü (TTK) öğretmenleri, okul-aile birliği üyelerinin katılımlarıyla Almanya’nın Heilbronn şehrinde velilere “Aileiçi İletişim” semineri düzenlendi.
Heilbronn’da Velilere “Aileiçi İletişim” Semineri Düzenlendi

Seminer öncesi Türkçe Türk Kültürü (TTK) dersinin ve okul-aile birliklerinin önemine değinen Eğitim Ataşesi Ümit Kaptı, velilere verdikleri hizmetleri anlattı. Daha sonra Heilbronn Okul-Aile Birliği Başkanı Aydın Ayaz ve Federasyon Başkanı Burhan Uzun da bu eğitimlerin katkılarını anlatan konuşmalar yaptı.

 

Konuşmaların ardından Rehber Öğretmen Selin Belen, yapmış olduğu sunumla aileiçi iletişim konusunda detaylı bilgi vererek, konuyla ilgili velilerden gelen sorulara cevap verdi.

 

Yapılan seminerden memnun kaldıklarını dile getiren veliler, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

20-02-201920-02-2019

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.