Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

MACARİSTAN BURSU MÜLAKATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME!!!

MACARİSTAN BURSU MÜLAKATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME!!!

Bakanlığımızca, https://abdigm.meb.gov.tr/www/macaristan/icerik/1658 sayfasında yer alan ilanımızda da belirtildiği üzere her iki sistemde de başvurusu bulunan ve mülakata girmeye hak kazanan adayların belirlenmesine devam edilmektedir. 

 

17/01/2022-21/01/2022 tarihleri arasında mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi aşağıdadır.

 

Başvurular 15/01/2022 tarihinde sona erdiğinden, 24/01/2022 tarihinde başlayacak olan ikinci grup mülakat adayları 18/01/2022 tarihinde ilan edilecektir.

 

Adaylar, Bakanlığımız başvuru sistemine giriş yaptıkları burs türüne (lisans, yüksek lisans, doktora ya da kısa dönemli) göre sınıflandırılmıştır.

 

Adaylar, Macaristan başvuru sistemindeki "Applicant ID" numaraları ile mülakata girecekleri gün ve saati öğrenebileceklerdir.

 

Adaylar, kendileri için belirlenen komisyon tarafından, belirlenen gün ve saat aralığında listede yer alan Zoom uygulamasına ait link ile giriş yapacaklardır. Adaylar listede yer alan sıra ile mülakata kabul edilecektir. 

 

Adayların başka bir gün ve/veya saatte mülakata katılım talepleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

 

Adaylara, mülakat bilgileri ayrıca e posta olarak gönderilmeyecektir.

 

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

 

Kısa Dönem Lisans Doktora İlan

Yüksek Lisans İlan

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.