Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

"BİR MİLLET İKİ DEVLET: TÜRKİYE - AZERBAYCAN KARDEŞLİĞİ" TEMALI AZERBAYCAN GEZİSİ ÖDÜLLÜ RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI

MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ile Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği iş birliğinde "Bir Millet İki Devlet: Türkiye - Azerbaycan Kardeşliği" temalı resim ve kompozisyon yarışması düzenlenecektir.


Türkiye - Azerbaycan kardeşliğini gençlerimize yaşatmak amacıyla Ankara genelinde Bakanlığımıza bağlı resmî / özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören 9, 10 ve 11'inci sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlenen yarışmaya son başvuru tarihi 27 Nisan 2023'tür.

 

Gönüllülük esasına bağlı ve ücretsiz olarak düzenlenen yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerimiz öğrenim gördükleri okul müdürlüklerine başvurabilir.

 

Yarışma sonucunda dereceye giren toplam 18 öğrencimiz 2023 Yılı Haziran ayının ilk haftasında Azerbaycan gezisi ile ödüllendirilecektir.

 

Şartname için tıklayınız.

Afiş için tıklayınız. (JPEG)

Afiş için tıklayınız. (PDF)

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.