Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Bakanımız Sayın Nabi AVCI, Beraberinde Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ’ın da Aralarında Bulunduğu Bakanlık Heyeti ile Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Ürdün´e Gitti.

Bakanımız  Sayın Nabi AVCI, Beraberinde Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ’ın da Aralarında Bulunduğu Bakanlık Heyeti ile Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Ürdün´e Gitti.

 

Bakanımız  Sayın Nabi AVCI, beraberinde Genel Müdürümüz Ziya YEDİYILDIZ’ın da aralarında bulunduğu Bakanlık heyeti ile Ürdün ziyaretlerinin ilk gününde Salt Türk Şehitliği’ni ziyaret ederek saygı duruşunda bulundu ve dua etti. Şehitlikteki anıta çelenk bırakan ve şeref defterini imzalayan Sayın Bakanımız, deftere şunları yazdı:

 

“Bugün Amman’a resmi bir ziyaret için geldik ve ilk olarak aziz şehitlerimizi ziyaret ettik. Bütün Milletimiz bilhassa öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz aziz şehitlerimize minnettardır. Allah mekânlarını cennet eylesin.”

 

Sayın Bakanımız Şehitlik çıkışında kendisini bekleyen çocuklarla da bir süre sohbet etti.

 URDUNURDUNURDUNEmniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.