Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Avrupa Konseyinde A1/A2 Kadrosunda “Eğitim Danışmanı” Alımı Duyurusu

Avrupa Konseyi (AK) Demokrasi Genel Müdürlüğü (GDII) Demokratik Vatandaşlık ve Katılım Direktörlüğü bünyesinde süreli sözleşmeyle A1/A2 kadrosunda “eğitim danışmanı” konumunda görevlendirilebilecek personel alınacaktır.

Avrupa Konseyi (AK) Demokrasi Genel Müdürlüğü (GDII) Demokratik Vatandaşlık ve Katılım Direktörlüğü bünyesinde ilk yılı deneme süreci olmak üzere en fazla beş yıl süreli sözleşmeyle A1/A2 kadrosunda “Eğitim Danışmanları” görevlendirileceği ifade edilmiştir.

Görevlendirilecek kişinin görevinin, özetle, Gençlik Departmanı Başkanının yetkisi altında yaygın eğitim faaliyetleri planlamak, uygulamak ve bu faaliyetleri değerlendirmek olduğu kaydedilmektedir.

Söz konusu pozisyona başvuracak adayların 35 yaşını doldurmamış olmaları, eğitim, gençlik ve toplum çalışmaları, sosyal veya beşeri bilimler alanlarında lisans derecesi, yaygın eğitim faaliyetlerinin planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi veya benzer gençlik çalışmaları alanlarında 3 yıllık mesleki deneyim sahibi olmalarının beklendiği belirtilmektedir. Adayların ayrıca, çok iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekmektedir.

Başvurular 30 Temmuz 2015 tarihine kadar yapılacak olup ön elemeden geçen adaylar yetkinlik değerlendirilmesine tabi tutulacaklar ve daha sonra mülakata çağrılacaklardır.

 Başvurular, AK’nın aşağıdaki internet bağlantısı üzerinden yapılabilecektir.

 

 https://www.coe-recruitment.com/JobDetails.aspx?vacancyID=1029&Lang=En

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.