Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Funda KOCABIYIK’ın Göreve Başlama Mesajı

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Funda KOCABIYIK’ın Göreve Başlama Mesajı

       13 Ocak 2016 tarihi itibariyle Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde Genel Müdürlük görevine başlamış bulunmaktayım. 2011 yılından bu yana yürüttüğüm Temel Eğitim Genel Müdürlüğündeki Genel Müdürlük görevim süresince desteklerini esirgemeyen Bakanımız Sayın Nabi AVCI’ya, Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN’e, Müsteşar Yardımcılarımıza ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

     Yeni atandığım Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğündeki görevim boyunca da ülkemizin eğitimine katkıda bulunmak, yurt içinde ve yurt dışında bizlerden beklenen hizmeti karşılayabilmek adına mesai arkadaşlarım, yurt dışındaki eğitim müşavirlerimiz ve ataşelerimizle birlikte gayret sarf edeceğiz.

        Bu düşüncelerle Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı ile yurt içinde ve yurt dışındaki bütün eğitim camiasına en derin saygılarımı sunarım.

 

 

Funda KOCABIYIK               

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.