Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

"İSTİKLAL MARŞI ÖZEL SAYISI GAZETE TASARIMI YARIŞMASI"NDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÇANAKKALE'Yİ GEZDİ

Genel Müdürlüğümüz tarafından 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen "İstiklal Marşı Özel Sayısı Gazete Tasarımı Yarışması" sonucunda dereceye giren öğrencilere ve beraberindekilerle 23-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında Çanakkale gezisi gerçekleştirildi.


Söz konusu geziye Daire Başkanımız Ömer Can Cömert ve görevli öğretmen Nilgül Yaprak ile birlikte Almanya/Berlin, Kırgızistan/Bişkek, İran/Tahran'dan gelen öğrencilerimiz ve beraberindekiler katıldı.

 

Gezi sırasında heyete Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Şube Müdürü Hasan Ergüven ve AR-GE'de görevli öğretmen Süheyla Yurdusev eşlik etti.

 

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, gezinin son günü dereceye giren öğrenciler ve beraberindekilerle öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

27-05-202227-05-2022

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.