Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

MACARİSTAN BURSU 2. HAFTA MÜLAKATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME!!!

MACARİSTAN BURSU 2. HAFTA MÜLAKATLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME!!!

Bakanlığımızca, https://abdigm.meb.gov.tr/www/macaristan/icerik/1658 sayfasında yer alan ilanımızda da belirtildiği üzere her iki sistemde de başvurusu bulunan ve mülakata girmeye hak kazanan adayların belirlenmesi süreci tamamlanmıştır.

 

24/01/2022-28/01/2022 tarihleri arasında mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi aşağıdadır.

 

Adaylar, Bakanlığımız başvuru sistemine giriş yaptıkları burs türüne (lisans, yüksek lisans, doktora ya da kısa dönemli) göre sınıflandırılmıştır.

 

Adaylar, Macaristan başvuru sistemindeki "Applicant ID" numaraları ile mülakata girecekleri gün ve saati öğrenebileceklerdir.

 

Adaylar, kendileri için belirlenen komisyon tarafından, belirlenen gün ve saat aralığında listede yer alan Zoom uygulamasına ait link ile giriş yapacaklardır. Adaylar listede yer alan sıra ile mülakata kabul edilecektir.

 

Adayların başka bir gün ve/veya saatte mülakata katılım talepleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

 

Adaylara, mülakat bilgileri ayrıca e-posta olarak gönderilmeyecektir.

 

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

 

Lisans, Doktora ve Kısa Dönem Araştırma Bursu İlan

Yüksek Lisans İlan

 

1. hafta mülakat listesine ulaşmak için tıklayınız.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.