Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Macaristan Bursu Duyurusuna İlişkin Duyuru

Macaristan tarafının http://www.tka.hu/international-programmes/5838/results-of-the-stipendium-hungaricum-2016-application web sitesinde Macaristan bursuna ilişkin duyuru yapılmıştır. Duyuruda başvuru sonuçları hakkında bilgi verilmekte ve başarılı olan tüm adayların vize işlemlerine başlamaları, gerekli iş ve işlemleri yapmaları rica olunmaktadır. Adayların başvuru sistemine girerek bursu onaylamaları gerekmektedir. Ayrıca eksik evrakları olan “conditional(şartlı)” statüsündeki adayların Chronos Online başvuru sistemine eksik olan evraklarını yüklemeleri gerektiği ifade edilmektedir. Adayların Macaristan tarafının ilgili web sitesini ve Genel Müdürlüğümüzün web sitesini takip etmeleri önemle rica olunur. Burs sonuçlarına ilişkin listeyi görmek için tıklayınız. 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.