Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

MACARİSTAN BURSUNA BAŞVURAN ADAYLARIN DİKKATİNE (Zoom Bilgileri)

 

·       16-19 Şubat 2021 tarihleri arasında mülakata alınacak adayların mülakat günü, mülakat sırası ve komisyon bilgisi için tıklayınız.

·       23-26 Şubat 2021, 1-5 Mart 2021  tarihleri arasında mülakata alınacak adayların mülakat günü, mülakat sırası ve komisyon bilgisi için tıklayınız.

·       3'er komisyon olmak üzere aday bursiyerler "zoom" üzerinden mülakata alınacaktır. Zoom giriş bilgileri için tıklayınız.

·       Mülakatlar Türkiye saati ile saat 10:00'da başlayacaktır.  Her aday için ortalama 7-10 dakika arası mülakat süresi ayrılmakta olup adayların mülakata girecekleri gün, mülakat sıralarını da dikkate alarak zoom platformuna giriş yapıp beklemede kalmaları gerekmektedir.

Adayların hangi gün ve saatte mülakata girecekleri ID numaralarına göre 22 Şubat 2021 tarihinde ilan edilecektir.

Adaylara zoom bilgileri ayrıca mail olarak gönderilmeyecektir.

Adaylara ilanen duyurulur.

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.