Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

TÜRK-RUS HÜKÜMETLERARASI KARMA EKONOMİK KOMİSYONU (KEK) 17. DÖNEM GÖRÜŞMELERİ MOSKOVA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜRK-RUS HÜKÜMETLERARASI KARMA EKONOMİK KOMİSYONU (KEK) 17. DÖNEM GÖRÜŞMELERİ MOSKOVA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Aleksandr NOVAK ve Ticaret Bakanı Mehmet MUŞ'un  eş başkanlıklarında yürütülen çalışmaların ardından eğitim ve bilim konularının de yer aldığı birçok alanda iki ülke arasında iş birliğini güçlendirecek kararların yer aldığı KEK protokolü imzalandı.

Türk ve Rus Hükümetlerarası  Karma Ekonomik Komisyonu  17. Dönem (KEK) görüşmelerine Milli Eğitim Bakanlığı adına Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu EYİSOY DALKIRAN ve Moskova Eğitim Müşaviri Alper ALP katıldı.   Genel Müdür DALKIRAN ve Rusya Federasyonu Bilim ve Yükseköğretim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Natalya Aleksandrovna BOCHAROVA arasında  gerçekleştirilen yüz yüze görüşmelerde eğitim alanında işbirliğinin güçlendirilmesinin önemi vurgulandı, eğitim ortak çalışma grubu görüşmelerinin gündemi ele alındı.

30-07-202130-07-202130-07-2021

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.