Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

"Türkiye Bursları" Semineri

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları (YTB) Başkan Yardımcısı Sayit Yusuf, yurt dışı temsilcilerimiz için "Türkiye Bursları" konulu seminer verdi.


Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nün #EğitimDiplomasisi Seminerlerinde YTB Başkan Yardımcısı Sayit Yusuf, Seul'den Washington'a dünyanın dört bir yanındaki Milli Eğitim Bakanlığı Yurt Dışı Temsilcilerine "Türkiye Bursları" başlıklı seminer verdi.     

Genel Müdürümüz Burcu Eyisoy Dalkıran'ın moderatörlüğünü yaptığı seminerde, YTB Başkan Yardımcısı Yusuf, Türkiye Burslarının önemini, burs programını, bursun kapsamını, başvuru şartlarını ve nasıl başvuru yapılacağını anlattı. Toplantıda Genel Müdürlüğümüz ile Türkiye Burslarının koordinasyonu ve tanıtımı konusunda yapılabilecek iş birlikleri de ele alındı.

 

07-01-202107-01-202107-01-202107-01-2021

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA abdigmmeb.gov.tr - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.