Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

Türkiye Cumhuriyeti ile Arnavutluk Cumhuriyeti arasında süregelen işbirliğini güçlendirmek amacıyla 8 Temmuz 2021 tarihinde Ankara'da Eğitim Ortak Çalışma Grubu Toplantısı yapıldı.

Türkiye Cumhuriyeti ile Arnavutluk Cumhuriyeti arasında süregelen işbirliğini güçlendirmek amacıyla 8 Temmuz 2021 tarihinde Ankara'da  Eğitim Ortak Çalışma Grubu Toplantısı yapıldı.

Toplantıda Türk Heyetine Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu EYİSOY DALKIRAN, Arnavutluk Heyetine Eğitim, Spor ve Gençlik Politikaları Geliştirme Genel Müdürü Sayın Zamira GJINI başkanlık ettiler.

6 Ocak 2021 tarihinde imzalanan Eğitim Alanında İşbirliği Anlaşması ile belirlenen alanlarda gerçekleştirilecek somut adımlar konusunda çalışmalar yapıldı. Oldukça verimli geçen toplantıda her iki tarafta eğitim alanında işbirliğinin daha üst seviyeye çıkarılması konusundaki kararlılığını vurguladı.

 

09-07-202109-07-202109-07-2021

 

Emniyet Mahallesi Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü C Blok Yenimahalle/ANKARA - Kurum Telefon Numaralarına Bağlantılardan Personel İletişimden Ulaşabilirsiniz

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.