Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü 

TÜRKİYE - TACİKİSTAN KARMA EKONOMİK KOMİSYONU (KEK) 12. DÖNEM TOPLANTISI YAPILDI

Genel Müdürümüz Tuba Korkmaz, Türkiye - Tacikistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 12. Dönem Toplantısına katıldı.
TÜRKİYE - TACİKİSTAN KARMA EKONOMİK KOMİSYONU (KEK) 12. DÖNEM TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye - Tacikistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) 12. Dönem Toplantısı, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır ile Tacikistan Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanı Sayın Şerali Kabir'in eş başkanlıklarında 28 Mayıs 2024 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilmiştir. Toplantıda KEK 12. Dönem Protokolü ve Eylem Planı imzalandı.

Söz konusu toplantıya; Bakanlığımızı temsilen Genel Müdürümüz Tuba Korkmaz, Tacikistan Bilim ve Eğitim Bakanlığını temsilen de Bilim ve Eğitim Bakan Yardımcısı Camşed Curazoda katılım sağlamıştır.

Camşed Curazoda ile yapılan ikili görüşmede; eğitim ilişkilerimiz ele alınmış ve müzakeresi tamamlanmak üzere olan Eğitim İş Birliği Anlaşması hakkında istişarelerde bulunulmuştur.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü, C Blok 06560 Yenimahalle/ANKARA - (0312) 413 2002 2003

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.